יום ה', יח’ באייר תשע”ט
 
 
 
 
מה כותבת רינה ספרא שסובלת מפיברומיאלגיה
קצת עלי: אובחנתי בפיברו מיאלגיה לפני כשנתיים וחצי. כנראה שהיתי עם התוספת הזאת מגיל 8. אבל לא משנה כל ההיסטוריה הזאת. כאשר הגעתי לעיסוי לדרור בביקורו באילת הרגשתי לראשונה שיש מישהו שפוגש את הגוף שלי מהכיוון הרלוונטי. שרואה נכון את המצב בכללותו.
17:13 (07/12/16) דרור זעירא
תגובות: -1   צפיות: -1
מה אומר איתן על טיפולים בעיסוי שיקומי
"כאבים עזים. נזק בעצב. איבוד תחושה ברגל. הגעתי לדרור אחר שרופא כבר המליץ על ניתוח. דרור האמין בטיפול. ובי. ותוך עשרה מפגשים, הכאבים עברו, התחושה השתפרה, והעצב החל בהליך שיקומי. אני מודה לדרור על התמיכה הנפשית והמקצועית וממליץ בחום!" תבורך! איתן
21:50 (08/12/15) דרור זעירא
תגובות: -1   צפיות: -1
מה אומר דוד אופק על טיפול שקיבל בעיסוי שיקומי
הסיפור שלי פשוט עד כדי גיחוך, לאחר מסיבת ראש השנה בביתי נשערו מספר כסאות סביב שולחן החגבתהליך העברת הכסאות לקומה השניה בביתי נפלתי עם שני כסאות חלק מהמדרגות.לאחר שהתאפשר לי לקום הבנתי שקיבלתי מכה חמורה ברגל ימין וביד ימין ובגב.
01:01 (14/10/15) דרור זעירא
תגובות: -1   צפיות: -1
איזה מדהים תרגיל שלא יכולתי לעשות יותר מחצי דקה מצליחה אחרי הטיפול
הי.איזה מדהים.יש תרגיל על הצד שמרימים את הרגל שמלא זמן יכולה לבצע את התרגיל לא יותר מחצי דקה.אחרי הטיפול כבר בשני השיעורים אני מבצעת את התרגיל 5 דקות בלי בעיה. מדהים!!!!!! תודה!!!!!!
תגובות: -1   צפיות: -1
מכתב מאלי יעקובוביץ
קצת הכרת הטוב...מזה מספר ימים שאני חווה כאבים עזים מהמרפק לשורש כף היד עם מוגבלות משמעותית בתנועה. בצר לי, פניתי לחברי דרור זעירא אשר מעבר להיותו חבר טוב, הוא גם מטפל שיקומי מהטובים שיש (כזה, שמציל את מטופליו מניתוחים מיותרים ומסייע להם לחזור לשגרה במהירות), לאחר טיפול אחד פחתו הכאבים באופן ניכר והתנועתיות שופרה משמעותית.וכמו שאומרים בעברית "א מחייע....."לכל מי שחושב שאני מנסה לפרסם אותו, טעות בידכם (במעמדו, לא נראה לי שהוא זקוק לזה). אבל אתם חבריי הטובים אשר פה ושם נתקלים בסבל כזה או אחר, לכם מיועד הסטטוס הזה.
20:38 (03/12/14) דרור זעירא
תגובות: -1   צפיות: -1
18:14 (04/12/13) דרור זעירא
לדרור זעירא .תודה על טיפול מועיל ומציל.על שבזכותך יכלתי לשבת סוף סוף אחרי שבוע שהייתי מקופלת..אמנם לא ציפיתי ולא האמנתי בטיפולי קסם,אבל לשחרר שריר שלא עזרו לו כל טיפול שעשיתי במשך שנים..כמעט ב-100 אחוז..זה קסם מבחינתי.תודה על שבזכותך אני חוזרת לעבוד היום.רק תעשה משהו בנידון ותגיע לצפון ,קשה לי ליסוע 3.5 שעות לטיפול..ולחזור עוד 3.5שעות.
10:34 (08/01/13) דרור זעירא
בוקר אור ומבורך לקוראיך ולך!! שמי סוזי ואני גרה באילת, סבלתי מכאבי כתפיים נוראיים כשמונה חודשים, התחלתי טפול אצל רנטה המדהימה ,עיסוי שיקומי, ומצבי משתפר . תודה לתלמידך ותודה רבה לך המורה שמפיץ אור ותורה על תלמידיו!! שנזכה לעוד מטפלים מקצועיים ומדוייקים כרנטה האדירה שלנו באילת!! תודה ויום טוב!!!
מכתב מליבה
דרור שלום, ראובן אמר שהברכיים כבר ממש לא כואבות לו!! לא במסע סוכות ולא בטיול היום - אז ממש תודה וכל הכבוד!! יחי ההבדל - אורתופד שאומר "עד גיל 16 זה יעבור" ואחרי 4 טיפולים שלך אין זכר...כמובן שנעשה לזה פירסומי ניסא... תודה ולילה טוב, ליבה
תגובות: -1   צפיות: -1
אודות
קורסים
עיסוי שוודי הוליסטי
עיסוי שיקומי
עיסוי לימפטי
עיסוי נשים בהריון
עיסוי תינוקות
אבחון בכף יד
אבחון פנים
סוגו'ק
סדנאות
נרות הופי
כתבות
חנות
מכתבים מתלמידים
מכתבים ממטופלים
גלריית תמונות
סירטונים של הדבקת קינזיוטייפ
פורום
מומלצים
הצעות עבודה
פניות
אובייקטים