יום ש', ד’ בסיון תשפ”א
דרור זעירא
עוסק בתחום רפואה משלימה משנת 1998. מלמד טכניקות של עיסוי, מפתח טכניקת M.T.R.S.M . אבחונים דרך כף יד וחכמת הפנים, מעביר הרצאות וסדנאות. א ה ב ה אור השמיים בגוף האדם...
01:45 (18/12/09) איגוד ניהול
תגובות: 1   צפיות: 2741
סדנת קינזיולוגיה ישומית
חברים יקרים, שלום רב,לאחרונה התפרסמה הרשמה לסדנת אבחון באמצעות קינסיולוגיה. רבים ביקשו להצטרף אולם מאחר וסדנה זו מיועדת לבוגרי קורס M.T.R.S.M בלבד, לא ניתן היה לצרף את כל הפונים.
19:19 (25/06/20) דרור זעירא
תגובות: 0   צפיות: 95
סדנה לשיקום כף רגל עקב שינויים גרמיים
כף הרגל היא האיבר המייצב את הגוף ואיתו אנו הולכים בחיינו אל המטרות שלנו. כל סטייה ממבנה כף הרגל המקורי, גורמת עיקוב בדרך, שינוי היציבה וכאב. בקורס נלמד לזהות את הסטיות ולתקנן.
08:59 (23/07/19) דרור זעירא
תגובות: 0   צפיות: 826
קורס מבוא לקינזיולוגיה יישומית
קורס מבוא לקינזיולוגיה יישומית 4 מודולים של 3 ימי לימוד כל אחד.קהל יעד – מטפלים במערכת שריר-שלדמטרות הקורס: ללמוד מבוא לקינזיולוגיה יישומית – שיטת טיפול שמבוססת על קבלת משוב מהגוף בעזרת בדיקת שרירים קינזיולוגית. תהליך שמאפשר לגלות סיבה לבעיה ולטפל בה ולא להסתפק בטיפול סימפטומטי בלבד.
09:18 (11/02/20) דרור זעירא
תגובות: 0   צפיות: 443
סדנה לטיפול בבעיות צוואר בחוצות המפרץ
הצוואר הוא ציר מרכזי בגוף שלנו ולכן חלק גדול מהציבור סובל מבעיות שקשורות לצוואר גם אם זה לא ישירות בצוואר. לדוגמה: כאשר שריר STERNOCLEIDOMASTOID מכווץ בשני הצדדים הוא גורם לראש להיות מוטה קדימה דבר המשפיע על היציבה הכללית ראשית הוא גורם לכתפיים להתרומם קצת למעלה דבר הגורם לשינוי הטבעי של השכמות מה שמשפיע על ה- RHOMBOIDSכמו כן זה משפיע על שריר ה- SUBCLAVIUS שריר זה הוא שריר מייצב ,מכיוון שהוא נמתח על ידי זה שהכתפיים מתרוממות הוא גורם לצלע הראשונה להימשך מהמקום . דבר שישפיע על שרירי הבטן באותו צד וגם בצד הנגדי אבל איך זה משפיע על האוזניים , שמיעה , סחרחורות וכו' כאשר הראש מוטה קדימה הוא מפעיל לחץ על חוליות הצוואר , מחוליות הצוואר יוצאים העצבים שמשפיעים על האיברים שגורמים לבעיות הבאות: הרדמות של היד, הירדמות של האצבעות, כאבי ראש, סחרחרות, איבוד שיווי משקל וכו.בסדנה נלמד לזהות את הבעיה נכיר את השרירים ונלמד לטפל במקום, נלמד לטפל בצליפת שוט ומה הקשר לכאב בבטן או לכאב בסנטר.
11:07 (26/08/18) דרור זעירא
תגובות: -1   צפיות: -1
סדנת אלוקס ולגוס
גם אני הייתי בסדנה שדרור העביר בנושא אלגוס ולגוס, ואני ממליץ בחום, יש לדרור ידע רב, ואפשר ללמוד הרבה רק מעצם ההסתכלות הבסיסית שלו באיך לאבחן את שורש הבעיה במטופלים. עברתי אצל דרור גם סדנת עיסוי שיקומי, ומי יודע מה עוד בעתיד... בקיצור מומלץ!!!!!אופיר מלאך
תגובות: 0   צפיות: 48
מעבר לאתר חדש
שלום לכולם שנה טובה וגמר חתימה טובה. החלפתי אתר וזאת כתובתו https://zeiradr.com האתר עדיין בשלבי בניה ועדכון.אשמח שתיכנסו לאתר.בקרוב כל הכתבות יהיו דרך האתר החדש.מוזמנים להיכנס ולשתף.
17:12 (21/09/20) דרור זעירא
תגובות: 0   צפיות: 192
אודות
קורסים